Zpět
Název profese NÁSTROJAŘ/-KA
Místo výkonu práce Kbelnice
Přidáno 2.3.2019
Zaměstnavatel FONAK Kbelnice, s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 1.3.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

NÁSTROJAŘ/-KA - SOUSTRUŽNÍK/-CE - pracoviště Kbelnice.
V případě zájmu posílejte své životopisy na e-mail: knobova@fonak.cz, případně se obracejte v době od 9:00 do 16:00 na tel.: 603 926 667 pí Knobová.
Požadujeme:
vyučení v oboru obráběč kovů, nástrojař, zkušenost s prací na těchto strojích výhodou : bruska na kulato, frézka, přesná vyvrtávačka,..., dále požadujeme spolehlivost, loajalitu vůči zaměstnavateli, samostatnost při práci, flexibilitu, chuť stále se učit a rozvíjet, týmového ducha, zájem a nadšení do této práce.
Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz, motivační finanční ohodnocení, možnost růstu v rámci společnosti, příspěvek na stravování, nástup ihned nebo dle dohody, mzdu od 120,-Kč/hod a výše, dle zkušeností a dohody.

Kontaktní údaje

Jméno Jitka Knobová, prokurista
Email knobova@fonak.cz
Telefon +420 603 926 667

Mzda

od 120 za hodinu

Odpovědět na inzerát

knobova@fonak.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti FONAK Kbelnice, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost FONAK Kbelnice, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Žádná podobná místa


Volné pravocní s místo NÁSTROJAŘ/-KA je vystaveno v regionu Jičín .