Název profese SKLADNÍK/-CE
Místo výkonu práce Libáň
Přidáno 14.3.2019
Zaměstnavatel ANTOLIN LIBAN, s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Trvání prac. poměru od 13.3.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

SKLADNÍK/-CE - pracoviště Libáň.
V případě zájmu pište na e-mail: karolina.machackova@grupoantolin.com, bližší informace PO-PÁ od 9.00-15.00 hod na tel.: 778 522 915 pí.Macháčková
Náplň práce:
- Manipulace s výrobky, polotovary, obaly
- Vychystávání, značení a skenování obalových jednotek
- Provádění fyzické inventury skladu
- Vytváření expedičních dokladů k dodávkám

Požadujeme:
- SOU
- Platný průkaz VZV
- ŘP skup. B
- Ochota pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední)
- Samostatnost, spolehlivost
- Znalost práce na PC, znalost SAP výhodou

Nabízíme:
- Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže)
- 5 týdnů dovolené
- Příjemné pracovní prostředí
- Vhodné i pro absolventy, pro občany EU i cizince na zaměstnanecké karty

Kontaktní údaje

Jméno Karolína Macháčková
Email karolina.machackova@grupoantolin.com
Telefon +420 778 522 915

Mzda

od 22000 měsíčně

karolina.machackova@grupoantolin.com
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti ANTOLIN LIBAN, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ANTOLIN LIBAN, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo SKLADNÍK/-CE je vystaveno v regionu Jičín .