Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Disponent logistiky
Místo výkonu práce Hrádek nad Nisou
Přidáno 6.12.2018
Volné od 6.12.2018
Zaměstnavatel KM ČR s. r. o.
Počet míst 1

Náplň práce:

- Příjem, zpracování a kontrola odvolávek
- Tvorba logistického plánu pro výrobu
- Kontrola plánu dodávek
- Vytváření výrobního plánu dle požadavků zákazníků
- Kontrola dat v SAP s ohledem na realizaci nových a výběhových dílů
- Účast na změnovém řízení
- Zpracovávání průběžného plnění výrobního plánu
- V případě nutnosti zpracovávání tzv. extra jízd
- Tvorba a sledování tzv. balících specifikací v SAP a Excel podobě
- Aktualizace SAP dat nutných k plánování a expedici
- Kapacitní kontrola zákaznických požadavků
- Spolupráce při řešení kvalitativních problémů
- Obalová konta (objednání, pohyby, kontakt se zákazníkem nebo dodavatelem obalu)
- Příprava dodacích listů, dokumentů pro zákazníka, příprava štítků

Požadavky:
- SŠ vzdělání s maturitou
- Praxe na obdobné pozici podmínkou
- Nutná znalost NJ, AJ výhodou
- Znalost MS Office (Excel, Word)
- Znalost SAP výhodou
- Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilita při řešení nestandardních situací

Firma nabízí:
- Výborné platové ohodnocení
- Práce na HPP po významného dodavatele v Automotive
- Týden dovolené navíc
- Jazykové a odborné kurzy
- Stravenky

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.