Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Pracovník údržby strojů a zařízení / Provozní elektrikář
Místo výkonu práce Doubí u Turnova
Přidáno 23.5.2019
Volné od 23.5.2019
Zaměstnavatel KV Final s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Třísměnný provoz
Počet míst 2
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce:
- provádí preventivní opravy strojů a zařízení, záznamů o provedených činnostech a sledování spotřeby náhradních dílů
- provádí operativní opravy strojů a zařízení dle požadavků příslušného vedoucího a realizuje instalaci nebo spolupráci na instalaci nových strojů a zařízení

Požadujeme:
- SOU vzdělání, nejlépe vyučen stroj. obor
- výhodou zkouška dle vyhlášky 50/78 Sb, § 6
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst
- prohloubení kvalifikace
- plně hrazenou práci přesčas
- dotované závodní stravování
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměna za přivedení nového kolegy 10.000,-Kč a jiné
Místo výkonu práce: Doubí u Turnova

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace: - pracovní poměr na dobu neurčitou – 3 směnný provoz - hrubý plat od 25.000 do 32.000 tis. Kč
Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914,
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: velasova@kvfinal.cz
Více informací naleznete na www.kvfinal.cz

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.

Mzda

od 25000 do 32000 měsíčně