Název profese Montážní a servisní dělník
Místo výkonu práce Hořice
Přidáno 11.10.2018
Volné od 30.1.2018
Zaměstnavatel FORCE TRADE s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz

Jsi šikula od přírody a práce se nebojíš? Pojď pracovat k nám! Do zavedené společnosti, s pracovištěm v Hořicích, přijmeme spolehlivé a pracovité montážní dělníky.

Náplň práce:
montážní práce, znalost výkresové dokumentace podmínkou
sesazování jednotlivých dílců
manipulace s břemeny pomocí jeřábu
práce s ručním nářadím
broušení

Požadujeme:
manuální zručnost
chuť pracovat na 1 směnu

Nabízíme:
výdělek 18.000 Kč dle zkušeností
týden dovolené navíc
obědy v hodnotě 23 Kč přímo na pracovišti
příspěvek na jízdné nebo ubytování

Kontaktní údaje

Jméno Karolína Kuldová
Email kuldova@pracelehce.cz
Telefon +420732862434

kuldova@pracelehce.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti FORCE TRADE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost FORCE TRADE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Montážní a servisní dělník je vystaveno v regionu Jičín.