Název profese Kuchař/ka
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 2.1.2024

Zaměstnavatel ARAMARK, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 544473

Místo výkonu práce: Restaurace Fehrer, Newtonova 479, Průmyslová zóna - JIH, Liberec
Pro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici kuchaře/ky.
Náplň práce: spolupráce při vaření hotových jídel a minutek, a jejich následný výdej.
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, schopnost být součástí týmu, pozice je možná i pro letošní absolventy.
Nabízíme: HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty, v případě zájmu možnost kuchařských kurzů.
K hrubé měsíční mzdě náleží nenároková složka mzdy ve výši 0-20 % osobního ohodnocení.
Jedná se o smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení.
Benefity: firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na partnerské produkty, školení
Hlásit se emailem nebo telefonicky.