Název profese Stavební strojník/strojnice
Místo výkonu práce Roudnice nad Labem
Přidáno 20.4.2024


Zaměstnavatel GKR VRTY s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Trvání prac. poměru od 18.4.2024
Počet míst 5
Reference 569291

náplň práce:
obsluha nakladače, manipulace s vrtným nářadím a konstrukčními prvky, kontrola při betonáži.
Požadujeme:
- praxi v oboru.
- řidičský průkaz skupiny B,C
- strojní průkaz
Na služebních cestách poskytnuto ubytování, stravné.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky od 8.00-15.00 hod.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Litoměřice

Litoměřice
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Litoměřice
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Litoměřice
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Litoměřice
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Litoměřice
35000 - 50000 Kč za měsíc
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Litoměřice
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
 

Kontaktní údaje

Email

Mzda

od 20000


Volné pracovní místo Stavební strojník/strojnice je vystaveno v regionu Litoměřice .
Nahlásit chybu