Název profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Místo výkonu práce Postřižín
Přidáno 4.1.2024

Zaměstnavatel SIT logistic s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 592643

Náplň práce: práce v chladném prostředí (2-12°C).
Požadujeme: nutný dobrý zdravotní stav, výhodou je praxe se skenovacím zařízením,
Nabízíme: ubytování a odvoz na pracoviště (od ubytovny), zaměstnavatele může poskytnout ubytování nepeněžním příspěvkem až do výše 3500,-Kč
Místo výkonu práce: Průmyslová 500, Postřižín 250 70 Odolena Voda
Kontakt: pí. Gurgach, osobní schůzka pouze po telefonické domluvě, telefonická domluva po-st 10:00-12:00