Název profese Montér elektro
Místo výkonu práce Mladá Boleslav
Přidáno 22.12.2023

Zaměstnavatel SICURO POWER, s. r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66882266

Prvotní kontakt:
telefon: 777 878 767
e-mail: kabrna@sicuro.cz

Požadavky:
ŘP sk. B, trestní bezúhonost, základní znalost informačních technologií, znalost TCP/IP protokolu, WAN/LAN sítí, čtení dokumentace, samostatnost při plnění zadaných úkolů, analytické myšlení, schopnost organizace práce, schopnost prezentování a jednání u zákazníka, příjemné vystupování

Náplň práce:
Základní řešení problémů a odpovědnost za svěřenou práci. Konfigurace zařízení a začlenění nových prvků do stávající infrastruktury u zákazníka s předvedením a zaškolením.

Nabízíme: pravidelná specializovaná školení, příjemné pracovní prostředí a práci v mladém kolektivu, zajímavou a různorodou práci, zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti, zajímavé platové ohodnocení s individuálními bonusovými odměnami a možnost kariérního postupu.
-Zvláštní prémie