Zpět
Název profese OBSLUHA ČERPACÍ STANICE - BENZINA NÁCHOD
Místo výkonu práce Náchod
Přidáno 14.6.2018
Zaměstnavatel Tomáš Horák
Úvazek Plný
Směnnost Turnusové směny
Úvazek dohoda o provedení práce
Trvání prac. poměru od 14.6.2018 do 13.6.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s tříměsíční zkušební dobou. V případě, že se zaměstnanec osvědčí, lze smlouvu prodloužit. Možnost pracovněprávního vztahu i na dohodu o provedení práce. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Hrubá měsíční mzda 19.000,- Kč včetně příplatků za noční směny a víkendy. Směnnost - turnusové služby (12 hod. směny).
Požadavky: podmínkou - základní znalost práce na PC, výpis z rejstříku trestů, časová flexibilita, příjemné vystupování, samostatnost, rychlost, vstřícnost, logické myšlení, pracovitost, fyzická a psychická odolnost; výhodou - zdravotní průkaz, certifikát Sazka, 1 rok praxe v obchodě.
Kontakt - p. Horák Tomáš; tel.: 739 425 788, e-mail: horak.tomas@seznam.cz (zaslání životopisu). Bližší informace na čerpací stanici Benzina Náchod.

Kontaktní údaje

Jméno Tomáš Horák
Email horak.tomas@seznam.cz
Telefon +420 739 425 788

Mzda

od 19000 měsíčně

Odpovědět na inzerát

horak.tomas@seznam.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Tomáš Horák výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Tomáš Horák o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

U společnosti Tomáš Horák momentálně neevidujeme kromě pozice OBSLUHA ČERPACÍ STANICE - BENZINA NÁCHOD žádná další volná místa


Volné pravocní s místo OBSLUHA ČERPACÍ STANICE - BENZINA NÁCHOD je vystaveno v regionu Náchod.