Zpět
Název profese OPERÁTOR/-KA VÝROBY
Místo výkonu práce Náchod
Přidáno 3.3.2018
Zaměstnavatel WIMEX s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Dvousměnný provoz
Trvání prac. poměru od 8.3.2018
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Společnost Wimex s.r.o., stabilní společnost s více než 25 letou tradicí, hledá pro pracoviště v Náchodě zaměstnance na pozici Operátor/-ka výroby.

Náplň práce: přebalování zboží a polepování zboží ručně nebo na balících linkách, obsluha strojů na balení, plnění a etiketování.

Nabízené výhody: průměrná hrubá měsíční mzda 16.500,- Kč, nadstandardní příplatek za odpolední směnu ve výši 16,- Kč/hodinu, cílové prémie, dovolenou navíc v rámci věrnostního systému, pravidelnou pracovní dobu ve 2 směnném provozu, podnikové stravování od 28,- Kč, stálé pracovní místo, komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv, dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké benefity: příspěvek na dovolenou ve výši 50% hrubé mzdy, příspěvek na Vánoce ve výši 100 % hrubé mzdy, půjčovna nářadí pro zaměstnance zdarma, zaměstnanecká sleva na firemní produkty, kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti, parkování pro zaměstnance v areálu firmy a řadu dalších benefitů.

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: zamestnani@wimex.eu a do předmětu uveďte název pozice.

Kontaktní údaje

Jméno Simona Vajsarová, personalista
Email zamestnani@wimex.eu

Mzda

od 14700 do 16500 měsíčně

Odpovědět na inzerát

zamestnani@wimex.eu
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti WIMEX s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost WIMEX s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo OPERÁTOR/-KA VÝROBY je vystaveno v regionu Náchod.