Zpět
Název profese OPERÁTOR/-KA VÝROBY - BRIGÁDA
Místo výkonu práce Náchod
Přidáno 13.6.2018
Zaměstnavatel WIMEX s.r.o.
Úvazek Nepravidelný
Směnnost Pružná pracovní doba
Úvazek dohoda o provedení činnosti
Trvání prac. poměru od 18.6.2018
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)
Webová stránka Odkaz

Tato pracovní pozice je vhodná pro studenty SŠ nebo VŠ nebo pro rodiče na MD či osoby v důchodu jako pravidelný každoroční přivýdělek v měsících červen - září na pracovní smlouvu na dobu určitou a dále je zde možnost celoročního přivýdělku na dohodu o pracovní činnosti ve vybraných dnech v týdnu dle vzájemné domluvy.

Co od Vás zaměstnavatel potřebuje: chuť do práce; pečlivost, samostatnost, spolehlivost; dodržování pracovních postupů.

Co budete mít na starosti: přebalování zboží a polepování zboží ručně nebo na balících linkách; obsluhu strojů na balení, plnění a etiketování.

Co Vám zaměstnavatel nabízí: pracovní smlouvu na dobu určitou v době prázdnin (volno dle domluvy) a pravidelný přivýdělek na dohodu o pracovní činnosti na dobu neurčitou v průběhu roku; další prémie k základní měsíční mzdě za splnění sjednaného závazku, výkonu a kvality; po zapracování zvýšení mzdy; podnikové stravování od 28,- Kč; komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké benefity: půjčovna nářadí pro zaměstnance zdarma, zaměstnanecká sleva na firemní produkty, kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti, parkování pro zaměstnance v areálu firmy a řadu dalších benefitů.

Kontaktní údaje

Jméno Simona Vajsarová, personalista
Email zamestnani@wimex.eu

Mzda

od 83 za hodinu

Odpovědět na inzerát

zamestnani@wimex.eu
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti WIMEX s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost WIMEX s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.