Název profese Svářeč / svářečka CO2
Místo výkonu práce Broumov
Přidáno 6.3.2024

Zaměstnavatel HS Flamingo s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 633588

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.
Náplň práce: svařování ocelových konstrukcí kamen a krbových vložek metodou CO2.
Požadavky: praxe v oboru, orientace ve výkresové dokumentaci, průkaz svářeče, spolehlivost.
Zaměstnavatel nabízí možnost přesčasů.
Kontakt - p. Šuda Radek, tel.: +420 731 616 758, e-mail: r.suda@hsflamingo.cz (zaslání životopisu) nebo osobně.
Místo výkonu práce: třída Soukenická 53, 550 01 Broumov.