Název profese Prodavač / prodavačka smíšeného zboží
Místo výkonu práce Česká Skalice
Přidáno 6.3.2024

Zaměstnavatel CENTRUMCZ ZUZENKA s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 634545

Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba.

Pracovní náplň: práce za kasou, skládání a vybalování zboží.

Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost, základní znalost textilního zboží, výhodou plynulá vietnamština (komunikační jazyk na pracovišti).

Zaměstnanecké výhody: možnost stravování.

Kontakt - paní Thao Ngo, tel.: 770 678 789 (každý pátek od 15:00 hod. do 17:00 hod.), e-mail: tn.pobytcz@gmail.com (nejlépe zaslat životopis, zaměstnavatel Vám pošle odpověď a případně termín schůzky) nebo osobně po předchozí telefonické dohodě.

Místo výkonu práce: Maloskalická 67, 552 03 Česká Skalice.