Název profese Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů
Místo výkonu práce Zvěřínek
Přidáno 15.1.2024

Zaměstnavatel KUTIFEL s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66658495

Náplň práce: 100% visuální kontrola pryžových dílů pod lupami nebo kamerami. Na dílech se vyhledávají vady a třídí se dle druhu vad. Různé způsoby dopracování přetokové pryže na dílech.

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, hlavně zrak, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost, trpělivost, rozhodnost. Pracovní místo je vhodné pro ženy z důvodu jemné motoriky s díly.

Nabízíme: stravenky, odměny dle směrnice pro odměňování, pomůžeme zajistit ubytování.

Zájemci se mohou hlásit e-mailem, osobně PO - PÁ na adrese: Rudé armády 89, 289 13 Zvěřínek nebo telefonicky v době od 8:00 do 20:00 hod..