Název profese Skladový manipulant/manipulantka
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 4.1.2024

Zaměstnavatel EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 15
Reference 66461232

Pracoviště: Brněnská č.p. 110/49, Olomouc.
První kontakt je možný POUZE emailem.

Náplň práce: obsluha lisu, zajištění pravidelné údržby stroje a nástrojů, vykládka a nakládka kamionu, manipulace s těžkými břemeny.
Pracovní doba: pondělí - pátek, 7:00 - 15:30 hod.
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, bez zdravotního omezení.
Zaměstnanecké výhody: perspektivní zaměstnání a zázemí v prosperující společnosti, stravenky, firemní akce, možnost nákupu oblečení se slevou, 2 min. pěšky od zastávky tramvaje č. 1, 4, 6 - Pionýrská.