Název profese Vedoucí dispečinku
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 22.11.2023

Zaměstnavatel FEE Transport s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66762575

1. kontakt e-mailem, telefonicky. Tel.: 735 755 934, e-mail: personalniodd@feetransport.cz
Požadavky: zkušenosti s vedením týmu; minimálně 2 roky praxe dispečera; výborné komunikační schopnosti; samostatnost, obchodní duch, schopnost vést, motivovat; empatii, rychle a správně se rozhodovat; VELKOU VÝHODOU je znalost CMR a AETR, znalost AJ nebo jiný jazyk na aktivní úrovni

Jste akční, vůdčí typ s úsměvem na tváři? Jestli ano, hledáme právě Vás! Vedoucí dispečinku se stará o celý tým našich dispečerů, kterým musí jít příkladem a vést je správnou cestou. Schopné lidi umíme dobře ocenit! Za dobře odvedenou práci u nás získáte řadu bonusů, které nejsou nijak omezeny! Nudu u nás nečekejte, výzvy ano!

Jmenujeme se FEE Transport a každý den doručíme více než 500 malých i obrovských zásilek v naší republice i po celém světě. Zajišťujeme přepravu po silnicích, vzduchem i po vodě, organizujeme skladovou logistiku. Jsme česká firma, každým dnem rosteme a budujeme nové pobočky. Velmi podporujeme růst a vzdělávání. Pracovitý a šikovný člověk u nás má velkou budoucnost i bez předchozí praxe a vysokých škol.

NABÍZÍME:
- Jistá práce na HPP
- Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti
- Příležitost pro vzdělání
- Možnost kariérního růstu
- Stravenky
- Firemní akce, zájezdy, večírky
- Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte...)
- Příspěvek na dovolenou
- 13. a 14. plat

CO VÁS ČEKÁ:
- Perfektní pracovní tým
- Příjemné pracovní prostředí (skvělý design, kuchyňka s vybavením, relaxační zóna)
- Práce na pobočce v Ostravě
- Parkování přímo u budovy

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Kontaktní údaje

Mzda

od 35000 do 60000

Volné pracovní místo Vedoucí dispečinku je vystaveno v regionu Ostrava-město .