Název profese Elektrikář
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 5.12.2023

Zaměstnavatel Witkowitz Mechanica, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66872417

1. kontakt e-mailem. Stručný životopis zašlete na: pavla.nemcicova@witkowitz.cz
Vhodným uchazečům se ozveme obratem.

Náplň práce: provádění údržby, běžných, středních a generálních oprav na strojích a elektro zařízeních a jeřábech

Požadavky:
- Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/78 Sb., § 6
- Znalost práce v oboru silnoproud vítána
- Znalost práce na mostových jeřábech
- Práce dle výkresové dokumentace
- Znalost práce a praxe na VN
- Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, firemní vzdělávání

Nástup IHNED

Kontaktní údaje

Mzda

od 28000 do 30000

U společnosti Witkowitz Mechanica, a.s. momentálně neevidujeme kromě pozice Elektrikář žádná další volná místa

Volné pracovní místo Elektrikář je vystaveno v regionu Ostrava-město .