Název profese Montážní dělníci elektronických zařízení
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 54
Reference 801970

Místo výkonu práce Staré Čívice
Náplň práce:
- montážní práce (šroubování, osazování apod.)
- jednoduchou obsluhu poloautomatické montážní linky
- kontrulu kvality výrobků dle našich instrukcí a specifikací
Požadavky:
- ochota pracovat ve směnném provozu (převážně třísměnný, příp. nepřetržitý provoz)
- pečlivost, odpovědný přístup k práci
- manuální zručnost bude ověřena zaměstnavatelem ve výběrovém řízení
- dochvilnost
- pracovní zkušenosti mít nemusíte, rádi Vás zaškolíme
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dololené, čisté pracovní prostředí, nákup zboží Panasonic za zvýhodněné ceny, dotované stravování (zaměstnanec platí pouze 15,- Kč za oběd/večeři), příspěvek na životní/penzijní připojištění či benefitní program od 4.000,- Kč ročně, výhodný telefonní tarif, příspěvek na údržbu pracovních oděvů 4.000,- Kč ročně, odměna ke kulatému pracovnímu jubileu, dárek k narozeninám a další.

První kontakt emailem.