Název profese Obchodní ředitel/ka
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel K a S, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66562811

Náplň práce : řízení obchodní politiky společnosti a obchodního týmu, komunikace s dodavateli a zákazníky, vyjednávání obchodních podmínek, tvorba kalkulací, rozvíjení sortimentu, analýzy potřeb a změn trhu, spolupráce na marketingových aktivitách.
Požadujeme : vzdělání SŠ/VŠ nejlépe technického směru, obchodní zdatnost, praxe na podobné pozici min. 2 roky, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, všeobecný rozhled, ochota cestovat. Technické zaměření a praxe v chladicí technice vítány.
Nabízíme perspektivní práci v přátelském kolektivu, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování, zaměstnanecké výhody, služební vozidlo.
Životopisy prosím zasílejte na e-mail prace@kas.cz, do subjektu prosím uveďte "Obchodní ředitel".