Název profese Technik/technička a konstruktér/ka chladicích systémů
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 23.2.2024

Zaměstnavatel K a S, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66562813

Náplň práce : návrhy, vývoj a konstrukce chladicích zařízení, příprava technických podkladů nabídek, podpora prodeje a výroby.
Požadujeme : vzdělání SŠ/VŠ strojního směru, praxe v navrhování, výrobě nebo konstrukci strojních zařízení vítána, praxe v chlazení nebo ochota k intenzivnímu vzdělávání se v tomto oboru, technická zdatnost, tvořivost a vynalézavost
Nabízíme perspektivní práci ve stabilní společnosti, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování, podporu bydlení pro zájemce mimo region a další zaměstnanecké výhody dle výsledků.
Životopisy prosím zasílejte na adresu prace@kas.cz, do subjektu zprávy uveďte "Technik".