Název profese Logistik
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 4.1.2019
Zaměstnavatel OM PROTIVÍN a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 4.1.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Náplň práce: spolupráce s dodavateli v ČR i zahraničí, sledování výroby a externích kooperací.
Pracovní požadavky: SŠ,VŠ vzdělání technického směru, praxe na pozici logistik ve výrobní společnosti výhodou, uživatelská znalost PC, výhodou znalost systému SAP. Požadujeme znalost AJ a italštiny. Organizační schopnosti, komunikativnost. Nabízíme finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta.

Kontaktní údaje

Jméno Jaroslava Šídlová, personalista
Email sidlova.j@omprotivin.cz
Telefon +420 382 252 795

Mzda

od 20000 měsíčně

sidlova.j@omprotivin.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti OM PROTIVÍN a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost OM PROTIVÍN a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Žádná podobná místa

Volné pravocní s místo Logistik je vystaveno v regionu Písek .