Název profese STAVEBNÍ DĚLNÍK
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 3.3.2019
Zaměstnavatel Lesostavby Třeboň a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 4.3.2019 do 3.3.2020
Počet míst 4
Požadované vzdělání Nižší střední odborné

Náplň práce:
-stavební a přidavačské práce na dopravních a vodohospodářských stavbách,
-obsluha jednoduché stavební mechanizace.
Požadujeme:
-praxi ve stavebním oboru výhodou,
-řidičský průkaz min. skupiny B, výhodou C
-fyzickou zdatnost, spolehlivost a chuť pracovat.
Nabízíme:
-dobré platové podmínky + příplatky k základní mzdě,
-pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
-pracovní doba PO - PÁ od 7:00 - 15:30 (ev. dle potřeby stavebních zakázek), práce v sobotu příp. ve svátek pouze ve výjimečných případech,
-nástup možný ihned nebo zač. roku 2019.
Benefity:
-dovolená 25 dní
-odměny navíc: z fondu vedoucího; za koordinaci pracovní skupiny; za úspěch společnosti; aj.
-stravenky/diety, příspěvky na životní pojištění, zajištění pravidelného školení, možnost rozšíření kvalifikace…
-možnost zajištění ubytování přímo v areálu společnosti v Protivíně
První kontakt: Ing. Pavlína Pražáková tel. 725 762 801 od PO do PÁ mezi 7:30 - 15:00 hod. nebo email: prazakova@lstb.cz.

Kontaktní údaje

Jméno Ing. Pavlína Pražáková
Email prazakova@lstb.cz
Telefon +420 725 762 801

Mzda

od 110 do 140 za hodinu

prazakova@lstb.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Lesostavby Třeboň a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Lesostavby Třeboň a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo STAVEBNÍ DĚLNÍK je vystaveno v regionu Písek .