Název profese Optometrista/ka
Místo výkonu práce Písek
Přidáno 17.2.2024

Zaměstnavatel ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 827927

Možnost práce i na zkrácený úvazek.
Náplň práce
- stanovení kvality zrakové funkce zákazníka, určení korekčních hodnot
- doporučení vhodné korekční pomůcky
- vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad
- aplikace kontaktních čoček, poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol
- poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
- nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných pomůcek
- administrativa spojená s chodem optiky
Požadavky
- VŠ vzdělání v oboru optometrie
- komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování
- schopnost dobře plánovat a organizovat svoji práci
- máte zkušenosti s prodejem (není však podmínkou, rádi Vás vše naučíme)
- řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
Nabízíme:
- motivující platové ohodnocení
- prohloubení či získání praxe v oboru díky vzdělávací akademii
- měsíční odměny za pracovní výkony
- služební automobil, mobilní telefon, notebook
- zvýhodněné ceny na naše brýle (dioptrické, sluneční) pro Vás a Vaše nejbližší
- týden dovolené navíc
První kontakt na email: personalni@orangeoptik.cz nechodit osobně!