Název profese Montážní dělníci/CE mechanických zařízení
Místo výkonu práce Písek
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 24
Reference 66794371

CIZ
Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: zakládání kovových komponentů do svařovacích robotů (včetně jejich oblsuhy), obsluha stroje na formování plechů/ohýbání plechových trubek, samokontrola, práce dle pracovních návodek, finální kontrola výrobků (včetně tlakové zkoušky).
Požadavky: minimálně ukončené základní vzdělání, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnos, schopnost rychle se učit, předchozí zkušenosti z automotive výhodou.
Pracovní doba od 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00 hod.
Nabízíme:
Po odpracování 1 roku 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na ubytování na smluvní ubytovně, náborový příspěvek, závodní stravování, odměna za odpracované roky u zaměstnavatele, příspěvek na školky, vitaminové balíčky.
Kontakt: Kvíčalová Pavlína, tel.: 776 540 478 nebo osobně recepce závodu Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o., Průmyslová 466, 397 01 Písek.