Název profese dělník/nice v elektrotechnice
Místo výkonu práce Chotěšov
Přidáno 25.9.2018
Zaměstnavatel MD ELEKTRONIK spol. s r. o.
Úvazek Plný
Směnnost Turnusové směny
Trvání prac. poměru od 12.6.2018
Počet míst 37
Požadované vzdělání Základní + praktická škola
Webová stránka Odkaz

Místo výkonu Dobřanská 629, Chotěšov.
Náplň práce: ruční kompletace kabelových propojek pro automobilový průmysl, obsluha výrobních strojů, práce převážně v sedě, pomocné práce související s dobrým chodem linky. Požadujeme: schopnost práce v sedě v turnusovém, třísměnném nebo po domluvě dvousměnném provozu, manuální zručnost, dobrý zrak (brýle nevadí), pečlivost, spolehlivost.
Firemní autobusová doprava jede z Horšovského Týna, Přeštic, Klatov, Plzně a Stříbra.
K projednání volného místa se uchazeč může dostavit do společnosti MD ELEKTRONIK spol.s r.o. jakýkoliv všední den (PO-PÁ) v 9:30 hod. na personální oddělení - Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov.

Kontaktní údaje

Jméno Lucie Černá, personální referentka
Email nabor@md-elektronik.cz
Telefon +420 377 198 857,720 967 436

Mzda

od 22500 do 24000 měsíčně

nabor@md-elektronik.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti MD ELEKTRONIK spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MD ELEKTRONIK spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo dělník/nice v elektrotechnice je vystaveno v regionu Plzeň-jih.