Název profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Místo výkonu práce Zeleneč
Přidáno 8.1.2024

Zaměstnavatel FM ČESKÁ, s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 987396

Místo pracoviště:
- Mstětice - skladový areál - hala DC01

Prvotní kontakt:
- e-mail: lsimkova@fmlogistic.com

Upřesňující údaje:
- Náplň práce: manipulace se skladovým zbožím - bezchybný příjem, výdej,uskladnění zboží, kontrola zboží, kontrola a třídění palet, příprava zakázek dle zadání, vykládka a kontrola zboží dle skladových dokumentů a pokynů nadřízeného, práce s paletami dle platných dokumentů, plnění výkonnostních a kvalitativních ukazatelů, vedení příslušné evidence, obsluha manipulační skladové techniky.
- Požadavky: Základní vzdělání, spolehlivost, přesnost a časová flexibilita, průkaz VZV výhodou, ochota pracovat ve 3 směnném provozu (ranní: 6:00-14:00, odpolední: 14:00-22:00, noční: 22:00-6:00), dobrý zdravotní stav

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Praha-východ

Praha-východ
30000 - 50000 Kč za měsíc
SEAL Communication s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o.

Kontaktní údaje

Mzda

od 19500

Volné pracovní místo Skladníci, obsluha manipulačních vozíků je vystaveno v regionu Praha-východ .