Název profese Samostatní kuchaři
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.2.2017
Zaměstnavatel Compass Group Czech Republic s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 40
Trvání prac. poměru od 10.10.2016
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Místo práce: Kamýcká č.p. 129, Praha 6
tel.: 731438402, e-mail: lucie.balikova@eurest.cz

Do menzy v areálu ČZU Praha 6 hledáme posilu do kuchyně.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava jídel pro studenty, výdej
POŽADUJEME:
--vyučení a praxe v oboru, samostatnost a spolehlivost
- praxe ve školním stravování výhodou, zájem o gastronomii
NABÍZÍME:
- zázemí nadnárodní společnosti, pracovní smlouvu na HPP
- příjemné pracovní prostředí, pracovní doba: pondělí - pátek - směny, nástup: IHNED

Kontaktní údaje

Jméno Lucie Balíková
Telefon +420 731 438 402

Mzda

od 15000 do 17000 měsíčně

lucie.balikova@eurest.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Compass Group Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Compass Group Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Samostatní kuchaři je vystaveno v regionu Hlavní město Praha .