Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 27.6.2017
Zaměstnavatel Skanska a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Místo výkonu práce: Hl.m.Praha
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu job@skanska.cz
Kontaktní osoba: paní Jitka Buchbauerová
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce:
-Přeprava čerstvého betonu v rámci Prahy a Středočeského kraje, obsluha přepravníku čerstvého betonu. Řízení a obsluha speciálního vozidla (mix nebo pumpa).
Požadujeme:
-SOU (obor automechanik nebo zámečník je výhodou)
-ŘP "C", profesní průkaz
-Praxe na obdobné pozici (tzn. v řízení a obsluze speciálního vozidla (MIX nebo pump), případně Tatry nebo jiného těžkotonážního vozidla)
-Zdravotní způsobilost k výkonu práce
-Strojnický průkaz "obsluha přepravníku čerstvého betonu"
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, mobilní telefon

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.

Mzda

od 18000 do 23000