Název profese Revizní technik požárních zařízení a prostředků(kontrola hasicích přístrojů, hydrantů, klapek, prostupů atd.)
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel TechnikPO s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66915551

Zavedená společnost s působností více než 8 let přijme revizního technika požárních zařízení a prostředků.
Požadujeme:
znalost oboru PO, samostatnost, zručnost, spolehlivost a svědomitost, loajalitu k firmě, ŘP sk. B, bezúhonnost, minimální vzdělání - Střední odborné (vyučen)

Vhodné i pro OZP

Pracovní náplň:
kontrolní činnost v bytových domech, obchodních centrech a další typech objektů zahrnující kontroly požárních zařízení a prostředků, např. hasicí přístroje, hydranty, nouzové osvětlení, požární dveře a jiné

Nabízíme:
práci v přátelském kolektivu, zaučení a zaškolení v oboru PO, práci v Praze a okolí, min. 20 dní dovolené, velmi dobré finanční ohodnocení dle výkonu a osvědčení

Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou
Směnnost - Jednosměnný provoz
Možnost nástupu - 3. 2023

V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, svůj životopis na e-mail: technikpo@technikpo.cz.