Název profese Elektromechanik
Místo výkonu práce Hranice
Přidáno 20.12.2023

Zaměstnavatel SSI Schäfer s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 14
Reference 1026976

Nástup možný IHNED.

Požadavky:
praxe s montáží elektronických zařízení - výhodou; praxe na obdobné pozici výhodou; samostatnost a odpovědnost; orientace v technické dokumentaci

Náplň práce:
sestavování, montáž a zapojování slaboproudých elektrických zařízení a jejich součástí; měření elektrických veličin a parametrů

Nabízíme:
zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě; zvyšování kvalifikace a vzdělávací kurzy; závodní stravování;

Zájemci se mohou hlásit:
- prvotní kontakt je zaslání (předložení) životopisu (CV) na e-mail: jana.kutinova@ssi-schaefer.com
V případě zájmu je možné vyplnění dotazníku i na https://ssischaefer.jobs.cz.

Místo výkonu práce: SSI Schäfer s.r.o., Tovární č.p. 325, 753 01 Hranice 1