Název profese Operátor/operátorka CNC - frézka/soustruh
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 28.3.2024

Zaměstnavatel GASL CZ s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 1019998

Operátor/operátorka CNC – frézka/soustruh | Prostějov (1905007)
Požaujeme: SOU strojírenského zaměření, vyznáte se ve výkresové dokumentaci, máte zkušenost s programováním CNC obráběcích strojů (řídicí systém Sinumerik), jste samostatný, zodpovědný, máte poctivý přístup k práci a ochotný učit se.
Náplň práce: obsluze CNC strojů DMG MORI vč. programování v zakázkové výrobě (převážně kusová, ale i sériová), soustruhy, frézky – tříosé, pětiosé.
Nabízíme: stabilní zaměstnání na HPP, čeká vás příjemný kolektiv soukromé firmy, pracovní doba od pondělí do pátku ve 2-směnném provozu s volnými víkendy, poskytujeme stravenky, máte možnost profesního i finančního růstu.
Pracoviště: Prostějov
Nástup: ihned nebo dle dohody
Směnnost: dvousměnný provoz
Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na prace@gasl.cz.