Název profese Pracovník/ice poštovní přepážky
Místo výkonu práce Rychnov nad Kněžnou
Přidáno 10.7.2018
Zaměstnavatel Česká pošta, s.p.
Úvazek Plný nebo zkrácený
Směnnost Dělené směny
Úvazek plný úvazek
Hodin týdně 36.5
Trvání prac. poměru od 1.7.2018 do 30.6.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail kubistova.petra@cpost.cz.
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- vhodné i pro absolventy
- výborné komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu
- znalost práce na PC
- spolehlivost a smysl pro detail
- k nástupu je nutné doložit Výpis z rejstříku trestů
Náplň práce:
- vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce
- prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů
- příjem a výplata poštovních poukázek
- příjem a výdej poštovních zásilek
- prodej poštovních cenin a kolků
- výplata důchodů
Odměníme Vás:
zázemím stabilní společnost s dlouholetou tradicí
- možností se aktivně podílet na růstu kvality a služeb a celé firmy
- různorodou prací s možností denního kontaktu s klienty
- širokou škálou benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních
- 5-týdny dovolené
- finančním ohodnocením na základě plnění osobního plánu prodeje
- pracovní smlouvou na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Kontaktní údaje

Jméno Petra Kubistová, specialista náboru
Email kubistova.petra@cpost.cz

Mzda

od 20000 do 21500 měsíčně

kubistova.petra@cpost.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Pracovník/ice poštovní přepážky je vystaveno v regionu Rychnov nad Kněžnou.