Název profese Sanitář/ka
Místo výkonu práce Zábřeh
Přidáno 16.2.2024

Zaměstnavatel Nemocnice Šumperk a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 1117982

Osobní kontakt po předchozí tel. domluvě; Místo výkonu práce: Zábřeh, Smetanova 187/13.
Doba určitá s možností prodloužení. Pracovní místa jsou vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Náplň práce:
- Specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní ošetřovatelské péče
Požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění (sanitářský kurz)
- schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost
Nabízíme:
- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti
- podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice)
- možnost ubytování
Mzdové podmínky:
Tarifní zařazení (nástup. mzda + zhodnocení praxe, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení).
Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti, možnost ubytování, (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, bezúročné zápůjčky……).
Pracovní doba: 06.30 – 18.30, 18:30 – 06:30.
Kontakt: osobní kontakt pouze po předchozí domluvě, telefonicky, e-mailem.