Název profese Všeobecné sestry bez specializace
Místo výkonu práce Zábřeh
Přidáno 16.2.2024

Zaměstnavatel Nemocnice Šumperk a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 1122664

Náplň práce:
• specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní a specializované ošetřovatelské péče, dohled na činnost ostatních zdravotnických i jiných odborných pracovníků v oboru.

Požadujeme:
• odbornou způsobilosti dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;
• schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
• pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:
• zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti;
• podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice);
• možnost ubytování.

Mzdové podmínky:
• tarifní zařazení (nástupní mzda + zhodnocení praxe, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení).

Benefity:
• zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti, možnost ubytování, (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, bezúročné zápůjčky………..).

Termín nástupu:
• předpoklad přijetí ihned (případně dle dohody).
Pracovní doba: 06.30 – 18.30, 18:30 – 06:30. Kontakt: telefonicky, e-mailem.