Název profese Ošetřovatel/ka
Místo výkonu práce Šumperk
Přidáno 7.1.2024

Zaměstnavatel Nemocnice Šumperk a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 1119394

CZ-ISCO 53211 Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče.
Místo výkonu práce: Nerudova č.p. 640/41, 787 01 Šumperk.
Náplň práce:
- specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní ošetřovatelské péče.

Požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;
- schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Mzdové podmínky:
- pro plný pracovní úvazek je sjednána základní měsíční mzda + zhodnocení praxe, osobní ohodnocení po adaptaci, příplatky nad rámec zákoníku práce, pravidelné výkonnostní odměny, mimořádné odměny a nepeněžní benefity společnosti.

Nabízíme:
- pracovní poměr na plný pracovní úvazek;
- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti;
- nadstandardní benefity společnosti.

Benefity:
- nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti:
- týden dovolené navíc, možnost ubytování, měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,- Kč, dotované stravování (oběd za 33,-Kč), bezúročné zápůjčky, relaxační pobyty a zvýhodněné vouchery, rehabilitační cvičení zdarma, nadstandardní pokoje pro rodinné příslušníky, parkování v areálu zdarma, až 7% zvýhodněný nákup ve vlastní lékárně, společenské a kulturní akce společnosti, výhodný tel. rodinný tarif, nekuřácké prostředí.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.