Název profese Sanitář/ka
Místo výkonu práce Šumperk
Přidáno 18.4.2024

Zaměstnavatel Nemocnice Šumperk a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 1115386

Osobní kontakt pouze po předchozí domluvě; Místo výkonu práce: Nerudova č.p. 640/41, 787 01 Šumperk.
Náplň práce:
- Vykonávání činností týkající se základní ošetřovatelské péče.

Požadujeme:
- Odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění (sanitářský kurz)
- Schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování.
- Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:
- Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
- Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice).

Platové podmínky:
- Tarifní zařazení (nástupní mzda od 12 500,- Kč + zhodnocení praxe, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení.

Benefity:
- Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti, možnost ubytování, (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, bezúročné zápůjčky,…).

Termín nástupu:
- ihned (případně dle dohody)

Kontakt:
telefonicky, e-mmailem, osobně pouze po předchozí domluvě.