Název profese strážný
Přidáno 9.1.2018
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Dvousměnný provoz
Trvání prac. poměru od 8.1.2018
Region Táborsko
Počet míst 1
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Požadavky: ochota pracovat ve směnném provozu, trestní bezúhonnost, schopnost samostatné práce, komunikativnost, spolehlivost, zkouška profesní kvalifikace Strážný 68-008-E
Náplň práce: ochrana a ostraha majetku klienta, eliminace nepoctivých zákazníků, pochůzková činnost, komunikace s policií
nabídky zasílejte e-mailem, termín výběrového řízení bude upřesněn

Kontaktní údaje

Jméno Dana Procházková
Email d.prochazkova@m2c.eu
Telefon +420 800 111 112

Mzda

od 12200 měsíčně

d.prochazkova@m2c.eu
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Mark2 Corporation Czech a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Mark2 Corporation Czech a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.