Zpět
Název profese Strojírenský/á dělník/ice
Místo výkonu práce Tábor
Přidáno 16.2.2019
Zaměstnavatel BRISK Tábor a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Třísměnný provoz
Trvání prac. poměru od 12.1.2018
Počet míst 5
Požadované vzdělání Nižší střední

Firma BRISK Tábor, a.s. hledá nové pracovnice - montážní dělnice, jejichž náplní práce bude: Obsluha jednoduchých strojů a zařízení, Jednoduché montážní a kontrolní práce, Manipulační práce, Balení výrobků.
Požadujeme: Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost.
Náborový příspěvek 5.000 Kč. Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku práce, pololetní odměny, příspěvek na penzijní připojištění, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy a slevu v podnikové prodejně. Kontakt zaslání životopisu mailem, tel. Pracovní poměr na dobu určitou.

Kontaktní údaje

Jméno Monika Klejnová, personální
Email klejnova@brisk.cz
Telefon +420 381 492 229

Mzda

od 16500 do 18000 měsíčně

Odpovědět na inzerát

klejnova@brisk.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti BRISK Tábor a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BRISK Tábor a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Strojírenský/á dělník/ice je vystaveno v regionu Tábor .