Zpět
Název profese Strojírenský/á dělník/ice
Místo výkonu práce Tábor
Přidáno 16.8.2018
Zaměstnavatel BRISK Tábor a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Třísměnný provoz
Trvání prac. poměru od 12.1.2018
Počet míst 10
Požadované vzdělání Nižší střední

Firma BRISK Tábor, a.s. hledá nové pracovnice - montážní dělnice, jejichž náplní práce bude: Obsluha jednoduchých strojů a zařízení, Jednoduché montážní a kontrolní práce, Manipulační práce, Balení výrobků.
Požadujeme: Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost.
Náborový příspěvek 5.000 Kč. Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku práce, pololetní odměny, příspěvek na penzijní připojištění, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy a slevu v podnikové prodejně. Kontakt zaslání životopisu mailem, tel. Pracovní poměr na dobu určitou.

Kontaktní údaje

Jméno Monika Klejnová, personální
Email klejnova@brisk.cz
Telefon +420 381 492 229

Mzda

od 16500 do 18000 měsíčně

Odpovědět na inzerát

klejnova@brisk.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti BRISK Tábor a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BRISK Tábor a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Strojírenský/á dělník/ice je vystaveno v regionu Tábor.