Název profese dělník/dělnice potravinářské výroby v mlékárenství
Místo výkonu práce Planá nad Lužnicí
Přidáno 2.10.2018
Zaměstnavatel MADETA a. s.
Úvazek Plný
Směnnost Nepřetržitý provoz
Trvání prac. poměru od 1.1.2018
Počet míst 8
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Požadavky : SOU, ochota pracovat na směny, manuální zručnost, zkušenosti s obsluhou VZV výhodou,
spolehlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci.
Náplň práce : manipulace s výrobky, koncová výroba, sanitace střediska
Zaměstnanecké výhody: Práce na hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní české společnosti s více než 110letou tradicí, měsíční a roční odměny, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody (závodní stravování, možnost nákupu zboží z produkce Madeta za výhodné ceny, zvýhodněné mobilní tarify atd.)
Kontakt: telefonicky, emailem.

Kontaktní údaje

Jméno Ing. Martina Píbilová
Email martina.pibilova@madeta.cz
Telefon +420 381 675 513

Mzda

od 17000 do 18000 měsíčně

martina.pibilova@madeta.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti MADETA a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MADETA a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo dělník/dělnice potravinářské výroby v mlékárenství je vystaveno v regionu Tábor.