Název profese Účetní + firemní agenda
Místo výkonu práce Slapy
Přidáno 17.7.2018
Zaměstnavatel S.O.S. DIFAK s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 13.7.2018
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadavky:
- znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
- praxe v oboru účetnictví min.2 roky
Pracovní náplň:
Kompletní vedení účetnictví, evidence závazků a pohledávek včetně úhrad, měsíční a roční závěrka, DPH, silniční daň, daň z nemovitostí, odvody zálohové a srážkové daně, evidence a oceňování majetku, vedení a účtování pokladny, zpracovávání mezd a docházky, komunikace s úřady, pojišťovnami.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu.
Kontakt:emailem.

Kontaktní údaje

Jméno Eliška Machová
Email machova@difak.cz
Telefon +420 381 278 940

Mzda

od 22000 do 26000 měsíčně

machova@difak.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti S.O.S. DIFAK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost S.O.S. DIFAK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Účetní + firemní agenda je vystaveno v regionu Tábor.