Název profese Optometrista
Místo výkonu práce Teplice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 66508858

Požadujeme:
odborné vzdělání nebo praxe na pozici optometrista, komunikační dovednosti, obchodní a prodejní dovednosti, loajalitu k naší společnosti, aktivní přístup ke své práci a chuť se vzdělávat
Náplň práce:
vyšetřování zraku, aplikace kontaktních čoček, obsluha a péče o naše zákazníky, odborné poradenství pro naše zákazníky, nabídka a prodej dioptrických a slunečních brýlí, administrativa spojená s chodem provozovny
Nabízíme:
zázemí rodinné firmy s individuálním přístupem, příjemné pracovní prostředí, vlastní školící a vzdělávací program v rámci naší Akademie, zajímavé zaměstnanecké benefity, motivační odměňovací program, volné víkendy a svátky, 5 týdnů dovolené
Hlásit se e-mailem