Název profese Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče
Místo výkonu práce Dubí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66826033

Požadujeme:
odbornou způsobilost dle § 116 písm. a) zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (min. absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách nebo ochota si uvedený kurz do 18 měsíců od nástupu doplnit), trestní bezúhonnost, schopnost pracovat v týmu, pracovitost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, dobrý zdravotní stav, odolnost vůči vysoké fyzické a psychické zátěži, kladný vztah k seniorům.
Náplň práce:
poskytování pomoci klientům při osobní hygieně (koupání, přebalování), oblékání, udržování čistoty a hygieny u klietnů, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností. Podmínkou pro přijetí do pracovního poměru je podání minimálně druhé dávky očkovací látky proti virové hepatitidě typu B.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Platové podmínky: 4. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe) dle NV 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě + příplatky za svátky, noční, So+Ne.
Zaměstnanecké výhody:
Týden dovolené navíc, podnikové stravování, příspěvky na rekreace, kulturní akce.
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky od 9:00 do 11:00 hod, nebo zašlete životopis e-mailem.