Název profese Rozvozce, rozvozkyně
Místo výkonu práce Duchcov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel TURBO PIZZA, s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66879032

Do oblíbené provozovny v Duchcově přijmeme nové kolegy/kolegyně
Náplň práce: Rozvozce pro pizzerii
Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost Duchcova a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme: zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy
Svůj zájem zasílejte emailem na : duchcov@turbopizza.cz v předmětu emailu uvádějte pozici ROZVOZ.