Název profese Dělník/ce - obsluha strojů a zařízení
Místo výkonu práce Střítež
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel JOPP Automotive s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 1183944

Náplň práce: jednoduchá obsluha NC/CNC strojů (není nutná znalost programů), nebo obsluha dalších jednoduchých strojů.
Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, ochota pracovat v nepřetržitém provozu, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost.
Nabízíme: plné zaučení, zaměstnání ve stabilní společnosti, odpovídající ohodnocení, firemní benefity.
Nástup možný IHNED! Práce je vhodná pro absolventy.
Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, stravenky, příspěvek na dopravu, cafeterie a další