Název profese PRODAVAČ/KA
Místo výkonu práce Česká Třebová
Přidáno 11.5.2018
Zaměstnavatel NOPEK, a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 1.6.2018
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 1503, 560 02 Česká Třebová 2
Pracovní náplň: prodej pekařských výrobků a zboží
Požadujeme:
- zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků výhodou
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost
- trestní bezúhonnost
- zdravotní potravinářský průkaz
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem - Matoušková Vladimíra, tel.: 465 467 628, e-mail: obchody@nopek.cz, mzdove@nopek.cz

Kontaktní údaje

Jméno Vladimíra Matoušková
Email obchody@nopek.cz, mzdove@nopek.cz
Telefon +420 465 467 628

Mzda

od 17500 měsíčně

Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti NOPEK, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost NOPEK, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.