Název profese Koordinátor sociálních služeb/sociální pracovník rané péče pro rodiny s dětmi s poruchami autistického spektra (dále jen PAS), sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi s PAS a sociální rehabilitace pro osoby s PAS
Místo výkonu práce Lanškroun
Přidáno 5.9.2018
Zaměstnavatel Rodinné Integrační Centrum z. s.
Úvazek Plný
Směnnost Pružná pracovní doba
Trvání prac. poměru od 1.1.2019 do 31.12.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vyšší odborné

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: B.Smetany č.p. 460, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁPLŇ PRÁCE:
Koordinátor:
- koordinace aktivizačních a integračních služeb a aktivit
- spolupráce na projektové činnosti a tvorba vnitřních pravidel služeb
- prezentace služeb a aktivit
Sociální práce:
- zprostředkování kontaktu se společenským prostředím a pomoc při uplatňování práv, zájmů rodin s dětmi/osob s PAS
- motivace rodin/osob pro zmírnění negativního vlivu specifického typu postižení
- posilování kompetencí rodiny s dětmi/ osob s PAS v rámci sociálního začleňování do místní komunity a společnosti
- cílená podpora psychomotorického a sociálního vývoje dítěte s PAS v rámci individuální práce s dítětem/osobou s PAS
- integrace dětí/osob s PAS mezi zdravé vrstevníky v rámci sociálního začleňování
- spolupráce s institucemi v rámci návazné sociální sítě
POŽADUJEME:
- vzdělání dle § 110 zákona o soc. službách - VŠ/VOŠ vzdělání v oboru sociální práce či příbuzných oborech, daných zákonem
- výborné komunikační dovednosti, pozitivní přístup
- schopnost pracovat v týmu i samostatně
- spolehlivost, zodpovědnost, ochotu ke vzdělávání, flexibilitu, kreativitu a empatii
- výbornou znalost práce s počítačem
- řidičský průkaz skupiny B
- minimálně 1 rok praxe v sociálních službách
VÝHODOU:
- zkušenosti s cílovou skupinou dětí/osob s poruchami autistického spektra
- zkušenosti s vedením týmu
NABÍZÍME:
- 1,0 pracovní úvazek
- nástupní mzda 25.000,-- Kč měsíčně
- možnost odborného růstu a vzdělávání
- prostor pro vlastní činorodost a sebeuplatnění
- pružná pracovní doba
- nástup od 1. 1. 2019, dle dohody s možností zaškolení.
KONTAKT:
Životopisy zasílejte e-mailem na: info@ric.cz. Do předmětu zprávy napište "VŘ Koordinátor/SP"
Životopis doplňte, prosím o následující prohlášení:
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu Nařízení EU 2016P679 GDPR, které se zabývá zpracováním osobních údajů a nastavuje pravidla pro jejich zpracování, souhlas k jejich zpracování.

Kontaktní údaje

Jméno Ing. Mgr. Hana Janiková, MBA, ředitelka
Email info@ric.cz

Mzda

od 25000 měsíčně

info@ric.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Rodinné Integrační Centrum z. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Rodinné Integrační Centrum z. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Koordinátor sociálních služeb/sociální pracovník rané péče pro rodiny s dětmi s poruchami autistického spektra (dále jen PAS), sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi s PAS a sociální rehabilitace pro osoby s PAS je vystaveno v regionu Ústí nad Orlicí.