Název profese Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb *
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel JASY Vsetín s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 6
Reference 1250910

ZEDNÍCI, KAMNÁŘI, DLAŽDIČI A MONTÉŘI SUCHÝCH STAVEB *
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, ŘP výhodou, pracovitost
Náplň práce: stavební a zednické práce
Nabízíme: inspirativní prostředí s prátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, prémie, benefity pro zaměstnance
První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 11:00 h. na čísle: 605 201 201 nebo e-mailem na: v.syptak@jasy.cz, v textu uveďte "Uděluji tímto souhlas společnosti JASY Vsetín s.r.o., se sídlem ul. 4. května 353, Vsetín (dále jen "Správce"), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon o ochraně osobních údajů") zpracovávala a uchovávala dané osobní údaje po dobu výběrového řízení, nejdéle však 1 rok." S vybranými uchazeči bude proveden osobní pohovor.
Ov.e.: 1.12.2023