Název profese Klempíři, pokrývači, tesaři *
Místo výkonu práce Rožnov pod Radhoštěm
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel IZOLTING MORAVIA s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 1251630

Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, pracovitost, manuální zručnost, práce ve
výškách
Náplň práce: izolatérské práce, klempířské a pokrývačské práce, veškeré pomocné
práce vyplývající z dané situace na staveništi. Zaměstnanec se dále bude řídit pokyny
jednatelů, stavbyvedoucích a mistrů.
Nabízíme: pracovní doba od pondělí do pátku pouze v regionu, platové ohodnocení, dynamické pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti,
firemní benefity (stravenky, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění, atd.)
ov.10.1.22