Název profese Řezníci *
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel MP Krásno, a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 29
Reference 66533343

ŘEZNÍCI *
POŽADUJEME: vyučen v oboru výhodou, praxe výhodou, dobrou fyzickou kondici, zručnost, spolehlivost, důslednost, bezúhonnost
Náplň práce: provádí zpracování masa na vepřovém páse za použití nože, zatříďuje jednotlivé zpracované části, provádí manipulační práce související s bouráním a opracováním masa
NABÍZÍME: jistotu stabilního a dlouhodobého zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí, zaměstnanecké balíčky (maso/uzenina) v min. hodnotě 200,- Kč/týden,
roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea,
až 6 dnů sick days, příspěvek na penzijní připojištění až 800,- Kč/měsíc, každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč, závodní stravování (snídaně, obědy, večeře - výběr ze dvou jídel), příspěvek na dopravu (s trvalým bydlištěm nad 25 km) / příspěvek na ubytování, odměna za doporučení nového kolegy 10.000,- Kč, údržba pracovního oblečení plně ve firemní režii, vedení účtu u KB a ČSOB zdarma, právní poradenství pro zaměstnance, týdenní lázeňské pobyty (1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem), kurzy angličtiny a němčiny ZDARMA, slevové karty na nákupy ve vybraných prodejnách našich partnerů, firemní akce, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd.
Pracovní doba: dvousměnný provoz - ranní od 5:30 do 13:30 hodin a odpolední od 13:30 do 21:30 hodin.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 855 275 nebo e-mailem na prace@krasno.cz
ov. 6.9.2023